sety auta GT auta F1 auta RALLY auta DTM auta NASCAR Safety Car díly příslušenství

Autodráhy SCX DIGITAL

SCX Digital - viedeo ukázka 3.5MB

Vítejte v nové digitální éře závodů.
Pouze digitální technologie umožňuje následující možnosti:
  • Současnou jízdu až s šesti auty na dvouproudé dráze.
  • Předjíždění jiných aut při přejíždění mezi jízdními pruhy.
  • Aktuální informace o vývoji závodu jako informace o pořadí jednotlivých závodníků, počet odjetých či zbývajících kol a mnoha dalších...
  • Nová technologie rozvodu napájení na dráze Digital Power Line umožňuje připojit na kterékoliv místo na dráze doplňková zařízení bez ztráty výkonu pro auta.


Digital Power Line:
SCX Digitální Systém je vybaven dalším pomocným rozvodem napájení a tak je zajištěn dostatečný přísun elektrické energie pro Vaše závodní auta. Pomocný rozvod napájení Digital Power Line umožňuje připojit řadu doplňkového příslušenství a současně zajišťuje nezávislost rozvodu energie pro auta. Navíc tento systém navíc zvyšuje účinnost přenosu dat mezi pilotem a autem.

SCX Digital System znamená:
Více pravého závodění: Na okruhu se dvěma jízdními pruhy je nyní možná jízda současně až se šesti auty. V tomto systému dostáváte nejen větší realističnost závodů, ale také více napětí při předjížděcích manévrech.
Více vzrušení: Závody jsou dynamičtější, rychlejší a plné opravdového závodního napětí. Navíc při vypadnutí auta z dráhy je můžete velmi rychle umístit zpět na kterýkoliv jízdní pruh bez nutnosti přemýšlení a můžete velmi rychle pokračovat v závodě.
Větší realističnost: Předjížděcí manévr při přejíždění mezi jednotlivými jízdními pruhy je spolehlivě ovládán zmáčknutím tlačítka ovladače. Změna pruhu je řízena pouze autem, ne výhybkou. Ta je pouze pasivním prvkem. Při stavbě Vašeho závodního okruhu můžete nainstalovat mnoho výhybek a tak zvýšit četnost předjížděcích manévrů.
Větší férovost: Nutnost vybudovat dráhu stejně dlouhou pro všechny jízdní pruhy je nyní navždy minulostí. Každý jezdec má možnost svobodně měnit jízdní pruh a je pouze na Vás jakou závodní strategii si zvolíte.
Větší bezpečnost: Díky stabilnímu napájení zdrojem proudu o hodnotě napětí 18V je zajištěn stabilní příkon energie pro každé auto na kterémkoliv místě dráhy. Elektronický regulátor otáček motoru je umístěn v každém autě a samostatně zpracovává digitální řídící signál ovladače pilota.

Pit Box:
Více pravého závodění: Simulace skutečných závodů s nutností tankování.
Více vzrušení: Zvolte si svou strategii závodu. Auto s více palivem jezdí pomaleji. Pokud budete mít méně paliva, budete zajíždět rychlejší okruhy.
Nastavení účinnosti brzd: Nastavte si optimální účinnost brzd.
Aktuální zobrazení údajů: Sledujte aktuální stav paliva ve svém autě.


Upozornění: Všechny díly digitální dráhy jsou značeny logem SCX Digital. Díly nejsou kompatibilní s konvenčním analogovým systémem.